прапор Украiни герб Украiни
Вірнопільська гімназія Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області
герб Вірнопільский НВК прапор Вірнопільский НВК

Медобслуговування

Наказ про проведення поглиблених  профілактичних медичних оглядів школярів на 2019/2020 навчальний рік

В дошкільному навчальному закладі медичне обслуговування здійснюється відповідно до:

 • Закону України «Про дошкільну освіту» (ст. 34);
 • Положення про дошкільний навчальний заклад (п. 30 – 32, 40);
 • Постанови кабінету Міністрів України від 14.06.2002 р. №826 «Порядок медичного обслуговування дітей у дошкільних навчальних закладах»,
 • спільного наказу МОЗ та МОН України від 30.08.2005 р. № 432/496 «Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі»,
 • Статуту навчального закладу

Медичне обслуговування.

 • Медичне обслуговування є багатоскладовим системним процесом, який потребує чіткого дотримання санітарних норм і правил, а також інших вимог законодавства.

  Медичне обслуговування дітей в закладі здійснює старша медична Новицька Тетяна Станіславівна.

  У своїй роботі медичні працівники керуються наказами, інструкціями, постановами державних відділів охорони здоров’я, наказами НВК.

  Заклад має повний набір лікарських засобів та оснащений всім необхідним обладнанням для надання невідкладної медичної допомоги в повному обсязі. Старша медична сестра складає перспективне двотижневе меню та щоденне меню-розклад використовуючи компютерні технології.

  Медико – профілактична робота здійснюється відповідно до річного та місячного плану. Медичною сестрою проводиться профілактична робота, контролюється виконання норм санітарно – протиепідемічного режиму, перевіряється стан харчування дітей,  реєструються випадки захворювань, надається перша медична допомога, планомірно проводяться антропометричні виміри і оцінка фізичного розвитку дошкільників і учнів.