прапор Украiни герб Украiни
Вірнопільська гімназія Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області
герб Вірнопільский НВК  прапор Вірнопільский НВК

День захисника України, День українського Козацтва

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни.

Традиційно, у переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді, у нашому закладі проведено загальношкільне дійство «Козацькому роду нема переводу!»

Наші учні мають певні знання, бо кожен з них  чув про козаків. Але завдяки проведенню цілого ряду заходів, вони ще раз переконалися: унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

Протягом дня погляд учнів,  учителів  школи радувала виставка малюнків та плакатів «Славні козаки», яку підготували учні всіх класів. Напередодні у класних колективах були проведені уроки мужності, вікторини, інформаційні хвилинки, виставка малюнків.

Урочистості розпочалися із святкової лінійки, на яку зібралася уся шкільна родина.  Вчитель фізичної культури Щиковська Н. А. організувала для збірних команд 2 – 9 класів  різні конкурси на фізичну витривалість та обізнаність з історією українського козацтва. Учні демонстрували свої вміння у кулінарній майстерності: на відкритому вогнищі, разом із вчителями, приготували козацький куліш. Смачнішої каші вони у своєму житті ще не їли!

Ще довго стояв гомін на шкільному подвір’ї: нікому не хотілося полишати своїх побратимів.