прапор Украiни герб Украiни
Вірнопільська гімназія Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області
герб Вірнопільский НВК  прапор Вірнопільский НВК


ПРОТОКОЛ No 39 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 

ПРОТОКОЛ No 35 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 

Постанови та розпорядження Головного санітарного лікаря України COVID 19. Офіційні документи і рекомендації.

Відеорекомендації:” Як себе поводити під час карантину” (тут)

Актуальні документи:

Чи можуть учні повернутися за парти або чи навчатимуться дистанційно, залежить від рівня епідемічної небезпеки в регіоні або адміністративно-територіальній одиниці.

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів, у “зелених” зонах епідемічної небезпеки заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу.
Дана норма автоматично застосовується і для “жовтих” та “помаранчевих” зон епідемічної небезпеки.

Рівень зони може змінюватись, тому рекомендуємо слідкувати у якій зоні знаходиться ваш регіон або населений пункт на інтерактивній мапі МОЗ за цим посиланням.

Структуру та форму дистанційного навчання визначає педагогічна рада школи, враховуючи освітню програму, навчальний план та особливості кожного закладу і регіону. Так школа має адаптувати програму до технічних можливостей учнів і вчителів.

МОН рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно. Для цього Міністерство радить внести необхідні зміни до структури/тривалості навчального року.

Це – додатковий захід, який має на меті мінімізувати контакти між учасниками освітнього процесу в умовах зростання захворюваності на COVID-19 і збільшення кількості випадків з-поміж педагогів та учнів.